Online
Tahsilat

Online Tahsilat sistemi sayesinde Vayonet kullanan apartman/sitelerde aidat başta olmak üzere bütün ödemelerin online olarak yapılması mümkündür. Bu sayede yönetici ile fiziki olarak bir araya gelmeden dahi ödemeleri tamamlayabilirsiniz.

Online Aidat
Ödemesi

Aidat ödemeleri apartman/site sakinleri için en sorunlu konular arasındadır. Sakinlerin unutması ve yöneticinin hatırlatma için ekstradan mesai harcamasına yol açması nedeniyle sorun olan aidatı online ödeyerek bütün sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Tahsilat Görüntüleme

Online tahsilat sistemi sayesinde yöneticiler, zamanında tahsilat yapmayan sakinlere gerekli uyarı bilgilendirmelerini yollar. Tahsilat görüntüleme sayesinde gecikmelerden kaynaklanacak olumsuzlukları ortadan kaldırmak mümkündür.

3D Secure
Ödeme

Apartman/site sakinleri açısından ödemelerin zamanında yapılması kadar güvenilir bir şekilde tamamlanması da oldukça önemli. Bu noktada Vayonet, 3D Secure çözümlerle ödemede sorunsuz bir çözüm sunar.

Online
Banka Entegrasyonu

Vayonet, farklı bankalar ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde online banka entegrasyonu sunar. Böylelikle ödemelerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkündür.

Site Yönetiminde Çözüm Net, Vayonet!