Sıkça Sorular Sorular ?

Vayonet internet bağlantısı olan her cihazdan işletmenize ulaşabildiğiniz; randevu takibi, müşteri detayı, kasa detayı, personel raporları gibi birçok detaylı işlemi tek bir tuş ile yönetebileceğiniz randevu uygulamasıdır.

Personellerinize açtığımız özel panelden kendilerine ait kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapabilirler.

Size hediye ettiğimiz işletme linki sayesinde müşterileriniz 7/24 sizden randevu talep edebilir. Randevusunu onaylamak ya da iptal etmek ise size kalmıştır. Randevu talep eden kişinin sizden kaç randevu alıp kaçına gelip-gelmediği istatistiksel olarak sizinle paylaşılır. Buna bağlı olarak randevu tanımlaması yapabilirsiniz.

Vayonet’da bulunan çoklu şube özelliği ile aynı anda tüm şubelerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Muhasebe yönetimi ile; müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi ve ürün ciro takibi bilgilerini anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Gelişmiş raporlama seçenekleri ile işletmenizin istediğiniz tarih aralığında büyüme oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

Evet, adisyon bilgisini düzenlerken yapmış olduğunuz her hizmeti ve yapmış olduğunuz ürün bilgilerini ekleyerek toplam tutarı hesaplayabilirsiniz.

Vayonet'da hizmete göre yüzdelik prim ve sabit prim seçenekleri bulunmaktadır. Yapacağınız seçime göre sistem, prim hesaplamalarını otomatik yapar.

Vayonet internet bağlantısı olan her cihazdan işletmenize ulaşabildiğiniz; randevu takibi, müşteri detayı, kasa detayı, personel raporları gibi birçok detaylı işlemi tek bir tuş ile yönetebileceğiniz randevu uygulamasıdır.

İster Vayonet isterseniz de kendi işletme isminiz ile mesaj gönderimi yapabilirsiniz. Personellerinize ve müşteriye gitmesini istediğiniz otomatik mesajları düzenleyebilirsiniz. Filtreli sms gönderim özelliği ile kişileri filtreleyerek seçebilir; ister belli bir yaş grubuna isterseniz de bir hizmeti daha önce almış kişilere ya da belli bir çalışan grubuna özel kampanya mesajları atabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizin doğum tarihlerini kaydedip kişilere otomatik kutlama mesajı göndererek müşterilerinizle bağınızı güçlendirebilirsiniz.

Vayonet’da oluşturulan müşteri kartlarında müşteriye ait tüm bilgileri ekleyebilir, kişiyle ilgili hatırlamak istediklerinizi not olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca müşteri kartlarında müşterinizin daha önce almış olduğu hizmetleri görmeniz de mümkün.

Yapılan her işlemi adisyona ekleyebilir, toplam ücreti görebilirsiniz. İsterseniz indirim uygula butonu ile müşterilerinize özel indirimler uygulayabilirsiniz.

Vayonet’da aylık ya da yıllık lisans alımı yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz pakete göre fiyatlar değişmektedir. Standart paket aylık 119 TL + KDV, Sınırsız paket ise aylık 199 TL + KDV’dir.

Vayonet’da iki farklı paket seçeneği vardır: -Standart paket ile randevularınızı kolayca oluşturup takibini sağlayabilir, müşteri detaylarına ulaşabilirsiniz. -Premium pakette ise standart paket özelliklerine ek olarak kasa takibini sağlayabilir, seanslı işlemlerinizin kaydını tutabilir, stoklarınızı takip edebilir, gelişmiş raporlama özelliği ile salonunuzun istatistiklerini görebilirsiniz. Ayrıca tüm şubelerinize tek ekrandan ulaşabilirsiniz.

Vayonet programında sms paketlerini ayrıca alırsınız. Sms ücretleri ise 500 sms 35 TL, 1.000 sms 59 TL, 2.500 sms 119 TL, 5.000 sms 189 TL, 10.000 sms 299 TL, 20.000 sms 549 TL gibi oldukça cüzidir. Ayrıca sms’lerin kullanım ömrü yoktur. Bitene kadar sonraki aylara devretmeye devam eder.

-Müşteriniz öncelikle randevu sayfanızdan randevusunu alır -Size bilgilendirme mesajı gider ve siz panel üzerinden randevuyu onaylar veya reddedersiniz. -Müşterinize randevunuz salon tarafından onaylanmıştır mesajı gider. -Sistem tarafından otomatik olarak randevudan 3 saat öncesinde hatırlatma mesajı gider. Bu sayede randevu unutulmamış ve zamanında gelmeleri için randevu hatırlatması yapılmış olur.

Paket Yönetimi sayesinde istediğiniz paketi oluşturup seans ve ödeme takibini tek ekrandan yapabilirsiniz.

Vayonet programı üzerinden öncelikle kısa bir kurulum yapmanız gerekir. Tek seferlik tüm işlemlerinizi işlem süresi ve ücret bilgisiyle birlikte eklersiniz. Daha sonra randevu oluşturduğunuzda program saat aralığını kendisi belirler.

İşletmenizde sattığınız ürünleri adisyon üzerinden ürün satışı olarak ekleyerek stok takibini sağlayabilirsiniz. Primli satışlarınızın personel primine otomatik olarak eklenmesini de sağlayabilirsiniz.

Evet, kuaför randevu uygulamamız üzerinden tüm randevu bilgileri ve işletmenize ait geri kalan tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Mobil uygulamamızı PlayStore, AppStore ve AppGallery üzerinden ücretsiz indirerek salonunuzu cebinize taşıyabilirsiniz.

Sistemde personel eklerken vereceğiniz yetkiye göre kısıtlamalar yapılır. Çalışan olarak eklediğiniz personeliniz ile gelir-gider-alacak işlemleriniz, prim ödemeleriniz, işletme istatistikleriniz gibi işletmeye özel bilgiler paylaşılmaz.

Vayonet programında gelişmiş bir raporlama özelliği bulunmaktadır. İstediğiniz tarih aralığını filtreleyerek işletmenizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İşletmenizde kaç randevu alınmış, kaç hizmet verilmiş, personel kaç kez işleme girmiş, kaç ürün satılmış, ne kadar ciro elde edilmiş gibi birçok farklı soruya cevap bulabilirsiniz.

Aradığın soruyu bulamadıysan...

Some text some message..