Devamsızlık

Öğrencilerinizin okul numarasıyla önceden taslak olarak hazırlanmış 9 farklı devamsızlık bilgilendirme mesajını tek tıkla velilerinizle paylaşın. Taslak mesajları beğenmezseniz kendi mesajlarınızı oluşturabilir ve bilgilendirme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilendirme
Mesajları

Okulunuzda yaklaşan etkinlikleri ve gelişmeleri bilgilendirme mesajlarınız sayesinde tek tıkla saniyeler içinde velilerinize iletebilirsiniz. Veli toplantısı ve bunun gibi konularda velilerinizi kolayca bilgilendirip katılım sağlama oranını arttırın.

Sınav Sonuçları

E-okul sınav sonuçlarını ve tüm deneme sınavı sonuçlarını sistemimizle saniyeler içerisinde velilerinizle paylaşabilirsiniz. Velileriniz öğrencilerinizin başarısını kolaylıkla takip edebilir ve bu konuda gerekli önlemleri rahatça alır. Bu sayede okulunuzun eğitim kalitesini arttırın.

Veliler için Bildirim

Anne ve baba numarasını kaydederek bilgilendirme mesajlarınızı ikisine aynı anda gönderebilirsiniz. İkisine aynı anda gönderimin yanı sıra ayrı ayrı gönderimde sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Rehber

Pansiyonlu ve birden fazla okul şeklinde çalışan okullarınızda aynı öğrenci numarası karışıklığını profesyonel rehber özelliğimizi kullanarak çözebilirsiniz. Profesyonel rehber sistemimiz sayesinde öğrenci numaralarınız birbirine karışabilir.

Toplu Gönderim

Velilerinizi tek tek uğraşmak yerine toplu gönderim özelliği sayesinde tek tuşla bilgilendirebilirsiniz. Bu şekilde karışıklıkların önüne geçer ve velilerinizi hızlıca bilgilendirebilirsiniz.

İleri Tarihli Gönderim

Mesajlarınızı ileri tarihli gönderim özelliğiyle gönderip siz unutsanız bile gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede unutma derdine son verip velilerinizle aranızdaki iletişimi kuvvetlendirebilirsiniz.

Detaylı Gönderim Raporu

Gönderimlerinizi takip edip eksikleri anında fark ederek çözüm üretebilirsiniz. Gönderim raporları sayesinde bilgilendirdiğiniz velileri raporlayıp katılım oranlarını ve bunun gibi verileri elde edebilirsiniz.

Sınırsız Alt Kullanıcı

İstediğiniz kadar kullanıcı ekleyin. Kullanıcıların yetkilerini düzenleyip ve yetkilerine göre kredi tanımlayın. Bu sayede iş yükünü azaltır ve kullanıcılarınızın kendine ait panellerde işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

Site Yönetiminde Çözüm Net, Vayonet!