Öğrenci ve Personel
Güvenliği

Okullarda turnike sistemlerinin en temel amacı, öğrenci ve personel güvenliğini artırmaktır. Turnike sistemleri, sadece okula giriş çıkışları kontrol altında tutmakla kalmaz, aynı zamanda yabancı kişilerin okul içerisine izinsiz girmesini engeller. Bu şekilde, okulun içinde kimlerin olduğu daha iyi bir şekilde denetlenir ve güvenli bir öğrenme ortamı sağlanır.

Ziyaretçi Yönetimi

Turnike sistemimiz, ziyaretçi yönetimini kolaylaştırır. Ziyaretçilerin okula gelmeden önce turnikelerde kimlik doğrulama yapmaları gerekecektir. Bu sayede okula giriş yapan herkes kayıt altına alınır ve ziyaretçi süreci daha kontrollü bir şekilde yürütülür. Potansiyel tehlikelerin önlenmesine ve okul içerisindeki güvenlik protokollerinin uygulanmasına yardımcı olur.

Devam Kontrolü ve Öğrenci Takibi

Turnike sistemimiz sayesinde öğrenci devam takibini kolaylaştırabilirsiniz. Öğrenciler, okula giriş yaptıklarında sisteme kaydedilir ve böylece varlık durumları izlenebilir. Bu sayede, öğrenci devamsızlığı gibi sorunlar daha hızlı tespit edilebilir ve müdahale edilebilir. Aynı zamanda, acil durumlarda öğrenci sayısının hızlıca belirlenmesi de hayati önem taşır ve turnike sistemlerimiz bu süreci büyük ölçüde kolaylaştırır.

Malzeme ve
Varlık Yönetimi

E-Okul Sistemi turnike sistemleri sayesinde sadece insan trafiğini değil aynı zamanda malzeme ve varlık yönetimine de kontrol edebilirsiniz. Özellikle kütüphane kitapları, bilgisayarlar ve diğer öğrenci kaynakları gibi değerli eşyaların izlenmesini, turnike sistemimiz ile daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Tehdit ve Şiddet Olaylarının
Azaltılması

Okullar, maalesef zaman zaman tehdit ve şiddet olaylarına maruz kalabilirler. Turnike sistemlerimiz, bu tür olayların önüne geçmenize yardımcı olur. Kontrollü giriş çıkışlar sayesinde potansiyel tehditleri daha erken aşamada tespit etmek mümkündür.

Okul İletişiminde Çözüm, E-Okul Sistemi!