İş
Takibi

İş Takibi, apartman/site içerisinde tamamlanması gereken işlerin Vayonet aracılığıyla takip çözümleriyle daha başarılı sonuçlara ulaşmanızı destekler. Bu çerçevede süreci kontrol altına almak çok daha ayrıcalıklı olacaktır.

İş İle İlgili
Sakin Bilgilendirme

İş Takip çözümleri konusunda avantajlı bir alternatif olarak kabul gören Vayonet sorunsuz bir yaklaşım benimseyerek ihtiyaçlara uygun bir çözüme olanak sağlar. Böylelikle apartman/site sakinleri için iş takibi yapmak kolaylaşır.

Öneri ve Arıza
Bildirimi

Öneri ve Arıza Bildirimi sayesinde apartman/site ile alakalı görüşlerin – arızaların bildirilmesi sağlanır. Bu yaklaşımla hem daha kaliteli bir sonuca ulaşabilir hem de arızaların hızla giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Talep Görüntüleme ve
Geçmiş Kontrolü

Güncel taleplerin incelenmesi ve geçmişte iletilen taleplerin kontrolü için Vayonet oldukça avantajlı bir çözümdür. Bu çerçevede amaç hem daha başarılı hem de daha sürdürülebilir bir çözüm üretmektir.

Performans
Kontrolü

İş takibi ile alakalı bilgilendirme sağlayan Vayonet aynı zamanda işlerin ne kadar hızlı ve eksiksiz tamamlandığı konusunda da harika bir çözüm sunar. Bu sayede hem sakinler hem de yönetim için kontrol kolaylaşır.

Site Yönetiminde Çözüm Net, Vayonet!