Sakin – Daire
İşlemleri

Vayonet’i kullanmaya başlayan yöneticiler, sakin – daire işlemleri kapsamında ekleme, çıkarma ve düzenleme yapabilirsiniz. Apartman/siteden ayrılan sakinleri silerken yeni katılanların bilgilerini ekleyerek Vayonet sayesinde işlemleri kesintisiz bir noktaya ulaştırabilirsiniz.

Daire Borç
Takibi

Sakin – daire sekmesinde ilgili daireye ait borçlar, ödemeler ve iletişim bilgileri de dahil olmak üzere bütün detaylara kolayca ulaşabilirsiniz. Yöneticiler tarafından kontrol edilebilen bu sayfa diğer sakinler tarafından asla görüntülenemez.

Kat Maliki/Kiracı Bilgileri Ekleme.

Site/apartman yönetimi için önemli bir detay olan kiracılık ve kat malikliği detaylarını site – daire sakinleri kısmında gerekli bilgileri ekleyebilirsiniz. Gerekli durumlarda kat maliki ile iletişimi kolaylaştıran bu durum hukuki konularda da kolaylaştırıcı bir çözüm sağlar.

Sınırsız Daire/Sakin
Kayıt İmkânı.

Yönetimini üstlendiğiniz apartman/sitenin büyüklüğü ne olursa olsun daire/sakin kaydetmekte bir sınırla karşılaşmayacaksınız. Bu sayede her sakin/daire için ayrı bir sayfa oluşturarak site yönetiminde harikalar yaratabilirsiniz.

KVKK Kapsamına
Uygun Süreçler

Vayonet, site/apartman sakinlerinin bilgilerini kayda alırken KVKK gereği bilgi gizliliği ve güvenliğini de sağlıyor. Bu sayede bilgilerinizi güvenli bir şekilde ve siz izin verdiğiniz sürece saklanıyor.

Apartman Yönetiminde Birkaç Tıkla Kaliteyi Yakala!